Зміни у формах заяв про внесення відомостей про юридичних осіб та ФОП

Bykomlyk

Зміни у формах заяв про внесення відомостей про юридичних осіб та ФОП

З метою покращення якості надання послуг у сфері державної реєстрації та впровадження європейських стандартів відносно швидкості проведення реєстраційних дій, зокрема внесення змін до відомостей про юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, Мінюст 15 червня 2017 року внесло зміни до Наказу № 3268/5 від 18.11.2016 року «Про затвердження форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» та було запроваджено скорочені та продовжені терміни реєстрації внесення змін до відомостей про юридичну особу, фізичну особу-підприємця.

Якщо говорити про Заяву № 3 (державна реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу), то запроваджено наступні строки реєстрації змін у відомостях про юридичну особу: 2 години, 6 годин, 24 години, 2 робочих дні, 5 робочих днів, 7 робочих днів, 10 робочих днів, 15 робочих днів, 20 робочих днів. Тобто, особа при заповненні відповідної Заяви сама обирає терміни, коли такі зміни будуть зареєстровані.

Також зміни були внесені і до Заяви № 11 (державна реєстрацію змін до відомостей про фізичну особу – підприємця), на відміну від Заяви № 3, у Заяві № 11 запроваджено всього два терміни скороченої реєстрації, це 2 години та 6 годин. Примітно також, що запровадження скорочених термінів реєстрації змін до відомостей про юридичну особу та фізичну особу-підприємця не вплинуло на розмір адміністративного збору, який справляється за проведення відповідних реєстраційних дій.

About the author

komlyk administrator

Напишіть відгук