Кримінальне право у таблицях, схемах та постатейних матеріалах

Bykomlyk

Кримінальне право у таблицях, схемах та постатейних матеріалах

Адвокат Володимир Комлик виступив автором підручника з Кримінального права

У посібнику викладено склади злочинів проти життя та здоров’я особи за допомогою таблиць та схем. Кожна з таблиць має порядковий цифровий номер, відповідно до якого можна знайти термінологічне пояснення до поданого слова. Матеріал базується на чинному Кримінальному кодексі України. Дана робота буде цікава насамперед студентам 2-х та 3-х курсів юридичних факультетів Вищих навчальних закладів України а також іншим фахівцям у галузі кримінального права.

В першу чергу хочу подякувати Богу, за натхнення та сили, які Він подарував мені для створення відповідного підручника. А також, особливу подяку висловлюю професору кафедри кримінального права та процесу Університету економіки та права «КРОК», кандидату юридичних наук, спеціалісту в галузі кримінального права та просто чудовій людині – Боровенку Володимиру Микитовичу. Саме під його міцною рукою мені вдалось не лише зобразити злочини проти життя та здоров’я особи у таблицях, схемах та постатейних матеріалах, а й започаткувати цілу серію таких видань, де в такій же ж послідовності будуть відображені злочини проти основ національної безпеки, волі, честі та гідності особи, проти статевої свободи та статевої недоторканості особи та інші. Також висловлюю подяку Гіжевському Володимиру Казиміровичу, який сприяв мені у випуску даної книги.

На сьогодні в Україні існує цілий ряд науково-практичних коментарів до Кримінального кодексу України. Також, є ряд наукових праць які направлені на схематичне зображення окремих статей кодексу. Та пропонований підручник не має подібних аналогів. Оскільки, в ньому кожне слово статті наводиться в окремій таблиці, пояснення до якого наводиться в другій частині даного підручника, що має форму словника. Перша ж частина підручника зображує гіпотезу та диспозицію статті у табличному виразі. В кінці підручника можна знайти Постанови Пленуму Верховного Суду України та судову практику у злочинах проти життя та здоров’я особи.

Матеріал викладено у певній послідовності, яка базується на існуючій системі кримінального права і видається автором найбільш оптимальною для роботи.

Дехто може не погоджуватись з тими думками та поглядами які відображені в книжці, тому автор завжди радий вислухати критику та зауваження читачів.

Нижче наведені приклади із підручника, для отримання повної версії прохання зв’язатись з адвокатом.

Злочини проти життя та здоровя особи_Страница_006Злочини проти життя та здоровя особи_Страница_007Злочини проти життя та здоровя особи_Страница_008Злочини проти життя та здоровя особи_Страница_009

About the author

komlyk administrator

1 comment so far

АннаPosted on3:24 pm - Лис 13, 2017

Добрий день! Можна отримати всю книгу Кримінального права?

Напишіть відгук