АО «Advise» супроводжує особливий вид інвестування як злиття і поглинання

ByВолодимир Комлик

АО «Advise» супроводжує особливий вид інвестування як злиття і поглинання

Успішне ведення бізнесу, в рівній мірі як і вихід за рамки статусу регіонального підприємця, потребує залучення додаткових інвестицій, як правило грошових.

Саме з таким завданням звернувся до АО «Advise» один з підприємців Київщини. Останній мав великі амбіції та технічну базу, яка дозволяє налагодити обсяг виробництва продукції із розрахунком можливості її реалізації фактично в усіх обласних центрах України. Для виконання поставленого завдання Клієнт звернувся до АО «Advise» не лише з проханням допомогти в майбутньому супроводжувати юридичний процес налагодження бізнесу на державному рівні, а й розробити відповідний бізнес-план.

Із залученням компаній-партнерів, зокрема мова йде про аудиторську компанію, АО «Advise» за два тижні не лише розробив відповідний бізнес-план, а й розпочав його фактичну реалізацію. Особливістю розробленого бізнес-плану є те, що він не вимагає необхідності додаткового влиття грошових коштів, оскільки реалізація відповідної бізнес ідеї полягала в зміні уявлення про форми корпоративного менеджменту, зокрема мова йде про дружнє злиття компаній (Mergers & Acquisitions»).

Помічником адвоката Гудимою Яною було вдало проведено ряд переговорів, у частині погодження сценарію дружнього злиття дванадцяти компаній, в результаті чого підготовлено відповідний пакет реєстраційних документів та офіційно розпочато процедуру злиття.

Також акцентуємо Вашу увагу, що чинне законодавство України не оперує таким поняттям як «злиття». Більш вживаним є застосування поняття «приєднання».

About the author

Володимир Комлик administrator

Напишіть відгук