Адвокати АО «Advise» виступили ініціаторами порушення кримінальної справи за фактом незаконного демонтажу нежитлових приміщень

Bykomlyk

Адвокати АО «Advise» виступили ініціаторами порушення кримінальної справи за фактом незаконного демонтажу нежитлових приміщень

Адвокати АО «Advise» взяли на себе ініціативу представляти інтереси Клієнта в справі щодо незаконного демонтажу нежилих приміщень загальною площею 560,7 кв. м.

Дані протиправні дії були проведенні КП «Київблагоустрій» за дорученням Управління контролю за благоустроєм.

Відповідно до чинного законодавства, Управління контролю за благоустроєм повинно повідомити причини демонтажу та направити Власнику приміщень Припис про проведення даних робіт, і лише в тому випадку, якщо не будуть Власником самостійно здійснено демонтаж.

Відповідно до вище викладеного, Управління контролю за благоустроєм проігнорувало законні підстави та не повідомили Клієнта про вчинення даних дій. Таким чином дії які були проведенні КП «Київблагоустрій» за дорученням Управління контролю за благоустроєм можна інкримінувати за ст. 367 Кримінального кодексу України, невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що завдало шкоди інтересам окремих юридичних осіб.

About the author

komlyk administrator

Напишіть відгук