Про адвоката

Комлик Володимир

Комлик Володимир

Адвокат Комлик Володимир Володимирович належить до нової генерації юристів-науковців, які у своїй практичній роботі значну увагу приділяють теоретичним знанням, адже теорія без практики – мертва, практика без теорії – сліпа. Обрана форма професійної діяльності дозволяє абсолютно по іншому підійти до вирішення складних правових проблем та, що найголовніше, отримати позитивні результати для Клієнта в тих ситуаціях, де здавалося б вже не має жодних шансів.

Незалежну професійну адвокатську діяльність В. Комлик розпочав 28 квітня 2016 року (Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю №5728 від 28.04.2016 р., видане на підставі рішення Ради адвокатів міста Києва №47 від 14.04.2016 р.). Але цьому факту передувала глибока практична робота в якості помічника адвоката та начальника юридичного департаменту.

Так, з 2010 року Адвокат Володимир Комлик працював на посаді старшого юриста однієї з київських юридичних компаній. Основними функціональними обов’язками на даному етапі професійного розвитку були судова практика, спори пов’язані зі стягненням заборгованості, договірна робота та інше.

За результатами проведеної успішної роботи та участю в деяких резонансних спорах (будівельна галузь), з 2014 року Володимир Комлик запрошений на роботу в адвокатське об’єднання. Під час роботи в адвокатському об’єднанні основним функціональним обов’язком було повне господарське супроводження суб’єктів господарської діяльності. В пік власного розвитку кількість суб’єктів сектору економіки (з кількістю працюючих понад 50 осіб), яким В. Комликом надавалася правова допомога налічувало 7 підприємств.

В середині 2015 року, внаслідок проведених в адвокатському об’єднанні ротацій, В. Комлик розпочав власну кар’єру, відштовхуючись від власної клієнтської бази. Після чого, як вже наголошувалося вище по тексту, В. Комликом було успішно здано кваліфікаційні іспити та отримано Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю.

На сьогоднішній день Адвокат Володимир Комлик зареєстрований як самозайнята особа, що проводить незалежну професійну діяльність. Основними галузями спеціалізації є судова практика, кримінальне право (сфера службових та економічних правопорушень), банківське право та адміністративне.

Клієнтами Адвоката В. Комлика є як суб’єкти підприємницької діяльності (будівельні компанії, роздрібна торгівля продуктами харчування) так і фізичні особи (цивільні відносини, сімейне та спадкове право).

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

Адвокат Володимир Комлик бере активну участь у науковій та громадській діяльності. З 2011 року навчається в аспірантурі. На 2016 рік запланований захист кандидатської роботи за темою “Склад правопорушення: теоретичні підходи та практичні виміри”. Наукових фахових публікацій налічується подан 30 праць. Член Асоціації правників України, Спілки адвокатів України та інше.

У 2010 році Адвокатом Володимиром Комликом видано до друку власний посібник “Злочини проти життя та здоров’я. У таблицях, схемах та постатейних матеріалах”.

ВИЗНАННЯ ТА НАГОРОДИ

Навчаючись у вищому навчальному закладі Адвокат Володимир Комлик неодноразово ставав переможцем рядку конкурсів та змагань, в тому числі й всеукраїнських. Для прикладу, 27 березня 2011 року нагороджений сертифікатом у номінації “Кращий позивач” (м. Донецьк); 2010 рік нагороджений Дипломом ІІ ступеня за перемогу у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “правознавство”; у 2014 рік отримав відзнаку за участь у Міжнародному науково-практичному конгресі «The genesis of genius» (м. Женева).

 

Залишити повідомлення

Контактна інформація

Маєте запитання? Зателефонуйте!
+38 (098) 678-57-75
Адреса
м. Київ, пр. Леся Курбаса, 5-Б, оф. 66
Електронна адреса
la.advise@gmail.com

Contact Information

Be creative with our template, there are hundreds of options and possibilities. Do not miss this unique opportunity to profit from this great template.