Постійні клієнти

Успішні вирішення складних питань сприяють розвитку постійного партнерства адвоката Комлика В.В. з відомими українськими компаніями. Це свідчить про високий рівень довіри клієнтів, а також про безсумнівну відповідальність з боку адвоката та його команди. Тому вся робота націлена на запезпечення найвищої якості юридичних послуг для збереження ділових відносин з клієнтами та подальшої співпраці.

Деякі з постійних клієнтів представлені нижче.


макфа«ВАТ «Макфа» виробляє високоякісні продукти харчування для здорового харчування за доступними цінами під улюбленими брендами.Для цього компанія використовує передові технології харчової галузі та добірну сировину.

У центрі роботи – Покупець і його інтереси.

 


логотийцкуцйпы

 

Історія життя – низка важливих подій, великих і маленьких перемог, галасливих святкувань, ділових чаювань, сімейних свят … Незмінним і незамінним атрибутом яких вже багато століть є торт – головний і самий важливий елемент урочистості.

 


космопроф

 

Пропонуємо Вашій увазі професійну продукцію для візажу, що відповідає високим вимогам якості, потребам фахівців в області Make up.

 


анвиком

Наша компанія поставляє такі рішення і готова розглянути можливість співпраці в таких напрямках:

Розробка і впровадження ІТ-рішення будь-якого рівня складності (від поштової системи до створення банку з «нуля»; створення Кодів TIER1-4; побудова відмовостійкої ІТ-інфраструктури та ін.

 


айташ юкрейн

 

«ТОВ «АЙТАШ ЮКРЕЙН» – офіційний дистриб’ютор в Україні турецької торгово-промислової компанії Aytas Tarim Urunleri Sanayi ve Ticaret A.S. Поставка в Україну суміші запашних речовин (спиртових розчинів).

 


 

«Медичний центр «Медельвейс» – сучасний багатопрофільний медичний заклад. У нашому медичному центрі на постійній основі працюють фахівці найвищої кваліфікації з великою лікувальною практикою, для яких головним завданням є надання кваліфікованої медичної допомоги кожному пацієнту.