Бухгалтерські послуги

Спектр послуг АО «Advise» розширюється

 

            Ще Гегель констатував той факт, що право – це лише надбудова над економічним базисом. Виходячи з такого формулювання, “економіка” в нас повинна бути на першому місці, тоді як право – це, хоча ми й не погоджуємося з такою думкою, лише інструментарій  для обслуговування самої економіки як соціального явища. Чи означає це, що економіка може функціонувати без права? А якщо й так – то виходить, що й саме право як соціальний інститут – лише крайня необхідність, яка позбавлена самодостатності?!

Ми не будемо порушувати глибинні філософські питання, на кшталт вище сформованого, натомість з радістю повідомимо, що на шляху свого розвитку команда Адвокатського об’єднання “Advise” поповнилася штатним бухгалтером-економістом, спеціалістом в галузі фінансового аудиту.

За такого стану речей надання правової допомоги (юридичні послуги) АО “Advise” може надаватися в комплексі із бухгалтерським/економічним аудитом. Більше того, своїм Клієнтам ми також можемо запропонувати суто бухгалтерські послуги, про що більш детально описано в розділі “Послуги та практики”.