Купівля-продаж компаній та готового бізнесу

Адвокатське об’єднання «Advise» надає широкий сегмент послуги із супроводження реєстрації суб’єктів господарської діяльності. При цьому, такий спектр послуг супроводжується роз’яснювальною роботою, зокрема щодо оптимальної системи оподаткування, визначенні юридичної та фактичної адреси підприємства, можливістю обмеження правомочностей директора/іншої посадової особи, встановленні контролю над поточним рахунком компанії та інше.

Але, як демонструє практика, інколи часу для реєстрації нової компанії у Клієнта просто не вистачає, або ж, для прикладу, виникає необхідність в оперативному отриманні компанії з усіма дозвільними документами. В такому випадку ми готові запропонувати нашим Клієнтам для купівлі вже готові компанії, які відповідають критеріям останнього.

Також варто зауважити, що в сьогоднішніх реаліях правової дійсності, здійснити швидку реєстрацію нового підприємства і одразу ж отримати свідоцтво платника податку на додану вартість досить таки не просто. Актуальність такої тези посилюється постійною зміною нормативно-правових актів.

Саме тому, звернувшись до нас Ви не лише отримаєте усну оперативну консультацію із вище сформованих питань, а й зможете уникнути додаткових фінансових витрат та, що є мабуть найголовнішим, матиме можливість зекономити свій дорогоцінний час та направити його на просування власного бізнесу.

            Отже, АО «Advise» надає послуги із супроводження державної реєстрації суб’єкта господарської діяльності та/або ж у супроводженні угод купівлі-продажу вже готових компаній, які також можуть бути надані нами.