АО «ЕДВАЙС» ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ ОДНОГО З ФЕРМЕРІВ, ЯКОГО ЗВИНУВАЧУЮТЬ У ШАХРАЙСТВІ, СЛУЖБОВОМУ ПІДРОБЛЕННІ ТА ВИКОРИСТАННІ ЗАВІДОМО ПІДРОБЛЕНОГО ДОКУМЕНТУ

ByВолодимир Комлик

АО «ЕДВАЙС» ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ ОДНОГО З ФЕРМЕРІВ, ЯКОГО ЗВИНУВАЧУЮТЬ У ШАХРАЙСТВІ, СЛУЖБОВОМУ ПІДРОБЛЕННІ ТА ВИКОРИСТАННІ ЗАВІДОМО ПІДРОБЛЕНОГО ДОКУМЕНТУ

При здійсненні господарської діяльності, до одного з фермерів Дніпропетровщини звернулися постачальники хімічних препаратів для оброблення сільськогосподарських культур, з пропозицією «допомогти» укласти форвардний контракт на поставку майбутнього врожаю з органом державної влади. У свою чергу, за вказану допомогу незнайомці лише попросили закупити в них товар.

В наступному, вказаними особами було підготовлено пакет документів та подано до органу державної влади, після чого туди мав під’їхати фермер і лише підписати контракт. Маючи реальний намір на укладення контракту і майбутню поставку врожаю, нічого не підозрюючи фермер погодився підписати контракт, оскільки нічого протизаконного на даному етапі взаємовідносин не було помічено.

Після підписання контракту, на поточний рахунок фермера було перераховано частину авансу і, одразу ж, про такий перерахунок дізналися особи, які перед цим надавали допомогу в укладенні контракту. Відбувся телефонний дзвінок, в якому вони нагадали про попередню домовленість – закупити в них хімічні препарати. З цією метою, фермер уклав з ними контракт (було надано реквізити компанії) і перерахував всю суму отриманого авансу, а це понад три мільйони гривень.

Після такого перерахунку мала відбутися поставка мінеральних добрив, оскільки обробіток землі вже був початий, але на телефонні дзвінки незнайомці вже перестали відповідати. Буквально через декілька днів до фермера прийшли з податкової і повідомили, що останній співпрацював із так званою податковою ямою, в силу чого його запідозрили в ухиленні від сплати податків! А далі, оскільки обробіток землі так і не був початий, в силу відсутності грошових коштів, які, повторимося, опинилися в руках шахраїв, орган державної влади відмовився від подальшого перерахунку авансу, вимагаючи при цьому розірвати контракт і повернути попередньо перераховані кошти. Оскільки у фермера такої суми не було, проти нього відкрили кримінальне провадження і саме на нього було замкнуто всі слідчі версії!!!

АО «ЕДВАЙС» намагаються продемонструвати перед судом юридичний факт відсутності в діях їх клієнта складу кримінального правопорушення. Процес тягнеться вже більше трьох років.

About the author

Володимир Комлик administrator

Напишіть відгук