ЗВЕРНЕННЯ СТЯГНЕННЯ НА КВАРТИРУ В ЯКІЙ ПРОПИСАНА НЕПОВНОЛІТНЯ ДИТИНА

ByВолодимир Комлик

ЗВЕРНЕННЯ СТЯГНЕННЯ НА КВАРТИРУ В ЯКІЙ ПРОПИСАНА НЕПОВНОЛІТНЯ ДИТИНА

Рішення районного суду міста Києва з Клієнта АО «Advise» було стягнуто понад півмільйона гривень. В процесі реалізації рішення суду Стягувач звернувся до приватного виконавця. Включившись в процес роботи, адвокати АО «Advise» попри що намагалися врегулювати спір без звернення стягнення на майно Клієнта/Боржника, серед всієї маси якої була і чотирьох кімнатна квартира.

            Але не бажаючи йти на будь які діалоги, Стягувач вирішив іти все ж таки через примусове звернення стягнення на майно Клієнта. Лише через декілька днів нам стали зрозуміли мотиви такої відмови, адже буквально через декілька днів до Клієнта прийшов новий власник, який наполягав на тому, що він є власником 2/3 частини квартири.

            Оперативно втрутившись в конфлікт, адвокатам АО «Advise» вдалося «утримати» процес вселення нового власника. Наступним кроком стало подання ряду клопотань про забезпечення позову, якими, в тому числі, було заборонено новому власнику вчиняти дії направлені на порушення права власності Клієнта. Станом на сьогодні ініційований відповідний судовий процес, в рамках якого оспорюється правочин набуття «новим» власником 2/3 частини квартири Клієнта, оскільки на той момент в квартирі проживала та була прописана неповнолітня дитина, а дозволу органу опіки та піклування для укладення відповідного правочину не було надано.

            Кінцевим результатом нашої роботи є повернення Клієнту 100% власності над квартирою та наступне її замороження від потенційної можливості звернення стягнення.

About the author

Володимир Комлик administrator

Напишіть відгук