Адвокатське об’єднання «Advise» супроводжує процес правового забезпечення реєстрації «заблокованих» податкових накладних.

ByВолодимир Комлик

Адвокатське об’єднання «Advise» супроводжує процес правового забезпечення реєстрації «заблокованих» податкових накладних.

Адвокатами Департаменту судових спорів здійснюється супровід процесу реєстрації «заблокованих» податкових накладних одного їз провідних суб’єктів господарювання у сфері оптового продажу будівельних та допоміжних матеріалів.

Так, за період з листопад по грудень 2018 року клієнту було зупинено реєстрацію 129 податкових накладних, що створює негативні наслідки для подальшого стабільного провадження господарської діяльності.

Адвокатами АО «Едвайс» розроблено алгоритм дій щодо захисту та відновленню прав та законних інтересів клієнта, зокрема, підготовлено та подано пояснення/документи в ДФС щодо кожної господарської операції, підтвердження реальності таких господарських операцій первинними документами по всьому ланцюжку постачання.

Після розгляду комісією ДФС (ГУ ДФС) таких пояснень/документів остання може прийняти одне з наступних рішень про: (1) реєстрацію ПН/РК в Реєстрі; (2) відмову у ПН/РК в Реєстрі.

У випадку негативного рішення Комісії ДФС, АО «Advise» буде ініціювати процес судового оскарження таких рішень щодо зупинення та відмову реєстрації, оскільки останні носять очевидний протиправний характер як за формою, так і за суттю прийнятого рішення.

About the author

Володимир Комлик administrator

Напишіть відгук