Департаментом корпоративного та податкового права АО “Advise” було розроблено та імплементовано систему оптимізації кадрової політики

ByВолодимир Комлик

Департаментом корпоративного та податкового права АО “Advise” було розроблено та імплементовано систему оптимізації кадрової політики

Питання належного оформлення працівників на підприємстві та формалізація взаємовідносин з роботодавцем, є особливо актуальним коли мова йде про холдинг компаній та/або їх систему, за якої в управлінні одного власника перебуває понад 10-ть компаній (юридичних осіб) і, відповідно, понад 100 працівників.

Так, на початку вересня місяця 2018 року АО “Advise” було розроблено механізм оптимізації ризиків групи підприємств саме у частині юридичної відповідальності за порушення трудового законодавства, адже саме порушення трудових прав працівників несе в собі не лише значні фінансові штрафні санкції, а й адміністративну та кримніальну відповідальність.

Так, Клієнт звернувся до нас із відповідним кейсом. Холдингова структура компаній налічувала понад 270 працівників, а місячний розмір загальнообовязкових платежів складав понад 405 000,00 грн. Актуальність поставленого завдання посилювалось тим фактом, що наявна кількість працівників привертала до себе постійну увагу органів державної влади, що до останнього часу мало результатом тиск на бізнес у формі постійних набігів з перевірками.

Вирішуючи поставлене завдання АО “Advise” сконцентрувало свою увагу не лише в площині юридичної відповідальності, а й економічної доцільності, що супроводжувалося пошуком оптимальних форм мінімізації фінансових витрат.

В результаті розробленої правової схеми та після її імплементації в практичну площину, що тривало понад один календарний місяць, нам вдалося:

по-перше, сконцентрувати юридичну відповідальність на одному підприємстві та, відповідно, відвести з під удару інші операційні компанії бізнес-структури;

по-друге, оптимізувати діловодство та кадрову політику;

по-третє, мінімізувати витрати компанії (40% економії).

 

Так, після реалізації плану дій (кінець вересня початок жовтня 2018 року), підприємство повторно було піддано тиску з боку органів державної влади. В результаті чого, відповідний конфлікт було переведно в правову площину та, що є особливо цінним, вирішено на користь Клієнта без судових процесів.

About the author

Володимир Комлик administrator

Напишіть відгук