Category Archive Актуальні проекти

ByВолодимир Комлик

ОСОБЛИВОСТІ ТРУДОВИХ ПРАВ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Права громадян, у тому числі людей з інвалідністю, на працю закріплені у статті 43 Конституції України, у якій, зокрема, визначено, що «кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується». Будь-яка людина, що має будь-яку групу інвалідності, має право на працю.

Читати далі…
ByВолодимир Комлик

Адвокатське об’єднання «Едвайс» надає правову допомогу поручителя у спорі з банком.

Адвокатами АО «ЕДВАЙС» здійснюється юридичний супровід спору між банком та поручителем за кредитним договором позичальником за яким є юридична особа.

Читати далі…
ByВолодимир Комлик

АО «Advise» успішно захистило інтереси Товариства в адміністративній справі про притягнення до адмін. відповідальності за допуск до роботи працівників без укладення трудового договору

На сьогоднішній день досить популярним способом так званої оптимізації податкових зобов’язань є укладення з фізичними особами цивільно-правових угод з метою надання окремих послуг, проте не всі знають як в правильно в межах правового поля скористатися таким інструментом.

Читати далі…
ByВолодимир Комлик

БЛАГОДІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ В АДВОКАТСЬКІЙ ПРАКТИЦІ

Проведення бойових дій на сході країни (АТО) та анексія Криму, крім економічних, породили низку соціальних та гуманітарних проблем. Як наслідок, в Україні з’явилася категорія внутрішньо переміщених осіб, кількість яких за офіційними даними сягнула понад 1-го мільйону. Однак масштаб процесів та обмеженість ресурсів держави не дає змоги надати допомогу всім, хто її потребує. Вочевидь, за таких обставин, правова еліта країни, розуміючи всю складність ситуації та володіючи спеціальними знаннями, повинна долучитись до вирішення проблеми та надати  допомогу в частині вирішення правничих питань.

Читати далі…