Category Archive Відгуки та рекомендації

ByВолодимир Комлик

Станція технічного обслуговування Staryk Avto висловлює щиру подяку колективу Адвокатського об’єднання «Advise» за фаховість та оперативність роботи.

Шановні партнери!

 

Станція технічного обслуговування Staryk Avto висловлює щиру подяку колективу Адвокатського об’єднання «Advise» за фаховість та оперативність роботи.

Наша станція технічного обслуговування неодноразово зверталась до фахівців Адвокатського об’єднання «Advise» за юридичними консультаціями, підготовкою первинних бухгалтерський документів та підтримкою та завжди отримувала кваліфіковану допомогу адвокатів.

Гнучкий підхід та відповідальність в роботі допомогли нам мінімізувати ризики та владнати усі наші поточні питання з контрагентами в рамках нашого основного виду діяльності – надання послуг із технічного обслуговування автомобілів.

 

Бажаємо Вам успіхів та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

 

 

 

З повагою,

ФОП Старик А.М.

ByВолодимир Комлик

Хочемо відмітити професійність та надійність юристів адвокатського обєднання «Advise»!

Хочемо відмітити професійність та надійність юристів адвокатського обєднання «Advise»!
Наша організація неодноразово зверталася до фахівців АО «Advise» за юридичними консультаціями і підтримкою. Зокрема щодо юридичного супроводу та вирішення питань, пов’язаних з веденням господарської діяльності, визнанням боржника банкрутом, стягненням проблемної заборгованості тощо.
Досконале розуміння законодавчої бази, досвід роботи з правовими прецедентами, здатність оперативно реагувати на зміни обставин, спричинені активністю інших зацікавлених у справі сторін та вміння діяти на випередження – це ті якості які найкраще характеризують команду АО «Advise».
Протягом тривалої співпраці ми завжди отримуємо кваліфіковані та оперативні відповіді, гнучкий підхід та відповідальність у роботі, які допомогли мінімізувати ризики та вдосконалити правове забезпечення діяльності фірми.
Тож, можемо рекомендувати АО «Advise» у якості команди, що здатна вирішувати юридичні питання будь – якого ступеня складності.

Директор Товариства з обмеженою відповідальністю «МЕЛЛЕТА ГРУП» Тімохіна Т. Г.

Bykomlyk

ПРИСЯГА АДВОКАТА УКРАЇНИ

28 квітня 2016 року Володимир Комлик урочисто склав Присягу адвоката україни.

Незалежну професійну адвокатську діяльність В. Комлик розпочав 28 квітня 2016 року (Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю №5728 від 28.04.2016 р., видане на підставі рішення Ради адвокатів міста Києва №47 від 14.04.2016 р.). Але цьому факту передувала глибока практична робота в якості помічника адвоката та начальника юридичного департаменту.

Bykomlyk

Грамота, “Харківські студентські кримінально-правові читання”

Володимир Комлик нагороджений грамотою “за активну участь у Всеукраїнській студентській науковій конференції “Харківські студентські кримінально-правові читання”, яка відбулася 10-11 грудня 2009 року у Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого.