Category Archive Новини

ByВолодимир Комлик

Спектр послуг АО «Advise» розширюється

Ще Гегель констатував той факт, що право – це лише надбудова над економічним базисом. Виходячи з такого формулювання, “економіка” в нас повинна бути на першому
місці, тоді як право – це, хоча ми й не погоджуємося з такою думкою, лише інструментарій для обслуговування самої економіки як соціального явища. Чи означає це,
що економіка може функціонувати без права? А якщо й так – то виходить, що й саме право як соціальний інститут – лише крайня необхідність, яка позбавлена
самодостатності?! Читати далі…

ByВолодимир Комлик

Адвокатське об’єднання «ЕДВАЙС» є партнером Конкурсу на здобуття стипендії випускників Університету економіки та права «КРОК»

Конкурс на здобуття стипендії Асоціації випускників Університету «КРОК» є щорічним заходом, що проводиться до дня народження Університету економіки та права «КРОК».

Цього року команда АО «ЕДВАЙС» вирішила підтримати студентів Університету, які мають високий інтелектуальний рівень та значні особисті досягнення в галузі права, виступивши фінансовим спонсором цього заходу.

Голова АО «ЕДВАЙС» Комлик В.В. є членом Асоціації випускників КРОКу, який також свого часу був номінований до стипендії.

ByВолодимир Комлик

Решетило Сергій Володимирович

01  лютого 2018 року штат Адвокатського об’єднання «ЕДВАЙС» поповнив новий помічник – Решетило Сергій Володимирович.

Решетило С.В. у 2014 році здобув освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста за напрямком «правознавство» у Київському університету права НАН України. Читати далі…

Bykomlyk

Гарна новина!

Штат адвокатського об’єднання «Advise» поповнився новим кваліфікованим працівником!

Лазебна Крістіна Юріївна – наш помічник.

Крістіна здобула спеціальні знання в Київському інституті інтелектуальної власності і права Національного університету «Одеська юридична академія».

В поштовху до мети отримати вищу юридичну освіту та бути кваліфікованим працівником, Крістіна мала високу успішність серед студентів, брала активну участь в студентському житті та має значний талант до написання наукових статей з цивільного та господарського права.

Натхненна юридичною справою та завжди готова прийти на допомогу, прикладає максимум зусиль для досягнення успіху в нашій спільній справі – захисті прав та інтересів наших Клієнтів.

Лазебна Крістіна має відповідний досвід роботи помічником в правоохоронних органах та місцевих загальних судах, куди була запрошена на стажування, в тому числі й в Генеральній прокуратурі України.

 

Колектив Адвокатського об’єднання «Advise» бажає Лазебній Крістіні успіхів у професійній роботі.