АДВОКАТ ВОЛОДИМИР КОМЛИК ПРЕДСТАВЛЯЄ ПРАВА ТА ІНТЕРЕСИ СВІДКА В СПРАВІ ПО ФІКТИВНОМУ ПІДПРИЄМНИЦТВУ

Bykomlyk

АДВОКАТ ВОЛОДИМИР КОМЛИК ПРЕДСТАВЛЯЄ ПРАВА ТА ІНТЕРЕСИ СВІДКА В СПРАВІ ПО ФІКТИВНОМУ ПІДПРИЄМНИЦТВУ

Клієнта, який працює на підприємстві головним бухгалтером, було запрошено на допит, в рамках кримінального провадження по фіктивному підприємництву (конвертаційний центр). За версією слідства, Клієнт сприяв функціонуванню конвертаційного центру, шляхом надання послуг з бухгалтерського та податкового обліку підприємств.

Всі звинувачення органів досудового розслідування були спростовані. Так, адвокатом Володимиром Комликом було надано належні та допустимі докази, що доводять правомірність дій власного Клієнта, в рамках яких надавалися послуги з аутсорсингу.

Також варто зауважити, що фіктивне підприємництво (стаття 205 діючого Кримінального кодексу України) може бути інкриміноване лише за доведенням вини особи: винна особа усвідомлювала суспільно небезпечний характер власних дій, передбачала настання шкідливих наслідків та, відповідно, бажала настання таких наслідків. Обов’язковою ознакою  є мета – прикриття незаконної діяльності або здійснення заборонених видів діяльності. За відсутності прямого умислу та мети особи, дії останньої виключають кримінальне правопорушення за статтею 205 Кримінального кодексу України та можуть бути інкриміновані за іншими статтями КК України.

About the author

komlyk administrator

Напишіть відгук